
Holder regionen varm – én varmepumpe om gangen
– Vi er til stede gjennom hele prosessen, fra første befaring til installasjon og vedlikehold. Det er en stor forskjell på å handle lokalt og kjøpe en varmepumpe fra en nettbutikk. Hos oss får du personlig oppfølging og et trygt valg, sier daglig leder Thomas Killi.
I tillegg til han består bedriften av varmepumpemontør Martin Valla og montør Øystein Haukaas. Sammen sørger de for at både private og bedriftskunder får en skreddersydd varmepumpeløsning som passer deres behov.
Fra bøttekott til etablert spesialist
Killi Service startet i det små, med lager i et bøttekott hjemme hos Thomas. Derfra har selskapet vokst til å bli en solid aktør i markedet. I starten fokuserte de på å montere varmepumper for større kjeder og nettbutikker, men etter hvert ønsket de å skape en mer komplett kundereise.
– Vi så verdien i å selge egne produkter og kunne følge opp kundene våre hele veien. Nå er vi spesialister på de varmepumpene vi leverer, og det gir kundene våre en ekstra trygghet, forklarer Thomas.
Forutsigbarhet og langsiktig kundeservice
En av de unike tjenestene Killi Service har innført, er en livstidsgaranti på kundeservice. Så lenge varmepumpa er i bruk, kan kundene kontakte dem for hjelp.
– Det gjør vi slik at kundene våre alltid får utnyttet varmepumpa best mulig, sier Thomas.
Hvorfor medlem i næringsforeningen?
Killi Service har meldt seg inn i Ranaregionen Næringsforening for å styrke sin lokale tilstedeværelse og bygge nettverk.
– Vi ønsker å bli mer kjent i nærmiljøet og vise hva vi står for. Å være en del av næringsforeningen gir oss muligheten til å knytte kontakter og samarbeide med andre bedrifter i regionen, sier Thomas.
Medlemsprofiler